KONTAKT
PROJEKTY NIERUCHOMOŚCI DORADZTWO BUDOWA UTRZYMANIE OGŁOSZENIA
GRYFBiuro projektów i nieruchomości
Polityka prywatności
Dziękujemy za zainteresowanie naszym Serwisem. Chcielibyśmy zapewnić Państwo, że ochrona prywatności naszych Klientów jest dla nas priorytetem.
Polityka
prywatności
W niniejszej Polityce znajdą Państwo szczegółowe informacje o tym, jak przetwarzamy i chronimy prywatność Klientów, w tym dane osobowe pozyskane przez GRYF. I. Administrator danych osobowych Administratorem Twoich danych osobowych jest GRYF Dariusz Chylewski z siedziba przy ul. Konopnickiej 9, 89-500 Tuchola. II. Inspektor Ochrony Danych W sprawie ochrony swoich danych osobowych możesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (dalej „IOD”) pod adresem email: biuro@egryf.pl; pod numerem telefonu 501-043-288; lub pisemnie na adres naszej siedziby GRYF ul. Konopnickiej 9, 89-500 Tuchola. III. Cele i podstawy przetwarzania. IV. Zgoda oraz informacja o możliwości wycofania zgody W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, ale cofniecie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres biuro@egryf.pl V. Okres przechowywania danych Twoje dane osobowe wynikające z zawarcia umowy będą przetwarzane przez okres jej trwania, a następnie okres, w którym mogą ujawnić się roszczenia z niej wynikające, czyli przez okres nie dłuższy niż 10 lat lub 3 lat (w przypadku działalności gospodarczej).
Dane osobowe przetwarzane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu, aż wycofasz swoja zgodę. VI. Odbiorcy danych Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane: VII. Prawa osób, których dane dotyczą Zgodnie z RODO, przysługuje Ci prawo do: VIII. Informacja o wymogu podania danych Podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy. IX. Bezpieczeństwo danych osobowych
NIERUCHOMOŚCI
NA SPRZEDAŻ
»  Domy
»  Mieszkania
»  Działki
»  Garaże
»  Lokale
NA WYNAJEM
»  Oferty
KONTAKT
GRYF Biuro Projektów i Nieruchomości
Tuchola, ul. Konopnickiej 9
tel. 501 043 288

»  facebook
»  Polityka prywatności
KATALOG FIRM BUDOWLANYCH
© 2004-2018 GRYF