KONTAKT
PROJEKTY NIERUCHOMOŚCI DORADZTWO BUDOWA UTRZYMANIE OGŁOSZENIA
GRYFBiuro nieruchomości
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
Jesteśmy licencjonowanym Biurem Nieruchomości świadczącym profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Z nami sprzedaż, kupisz i wynajmiesz każdą nieruchomość.
SPRZEDAŻ
NIERUCHOMOŚCI
ZAKUP
NIERUCHOMOŚCI
OGŁOSZENIA
NIERUCHOMOŚCI
KONTAKT
Obsługa zlecenia
Inwestujemy własne środki w działania reklamowe. Umowy podpisujemy zazwyczaj na okres roku. Wynagrodzenie wynosi umówiony procent ceny brutto ofertowej nieruchomości lub jest ustalane kwotowo. Akty notarialne sporządzane są w dowolnie wskazanym
przez strony transakcji terminie i kancelarii.
W czym możemy państwu pomóc ?
Zakres czynności pośrednictwa oferowanych przez Biuro nieruchomości GRYF zależy od rodzaju transakcji i jest określony w umowach. Umowy podlegają indywidualnym uzgodnieniom z każdym klientem naszego biura.
KONSULTACJE
Umów się na darmowe konsultacje.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8-17.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
na darmowe konsultacje do naszego biura.
Zlecenie zbycia
(sprzedaży, zamiany)
Uniknij błędów przy sprzedaży nieruchomości, wybierz pomoc pośrednika który zapewni ci fachową pomoc.

Co wchodzi w zakres czynności pośrednika w sprzedaży nieruchomości ? Usługi pośrednictwa polegają na: Zakres czynności. Usługi pośrednictwa w sprzedaży obejmują:
Zlecenie kupna
Dla osób, które zdecydują się na współpracę z pośrednikiem gwarantujemy bogatą ofertę nieruchomości, fachową i profesjonalną pomoc oraz doradztwo, a także bezpieczeństwo transakcji, a co za tym idzie pewność dokonywanego zakupu. Zapewniamy szczegółowe sprawdzenie nieruchomości pod względem prawnym i technicznym.

Co wchodzi w zakres czynności pośrednictwa w kupnie nieruchomości ? Usługi pośrednictwa polegają na: Zakres czynności. Usługi pośrednictwa w kupnie obejmują:
Zlecenie wynajmu, dzierżawy
Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, która mogłaby przynosić zysk, a nie wiesz jak się do tego zabrać, my to zrobimy za Ciebie! Ustalimy odpowiednią kwotę czynszu, poprowadzimy promocję twojej nieruchomości oraz przedstawimy Ci projekty odpowiednich umów.

Co wchodzi w zakres czynności pośrednictwa w wynajmie lub dzierżawie nieruchomości ? Usługi pośrednictwa polegają na: Zakres czynności. Usługi pośrednictwa w wynajmie lub dzierżawie nieruchomości obejmują:
NIERUCHOMOŚCI
NA SPRZEDAŻ
»  Domy
»  Mieszkania
»  Działki
»  Garaże
»  Lokale
NA WYNAJEM
»  Oferty
KONTAKT
GRYF Biuro Projektów i Nieruchomości
Tuchola, ul. Konopnickiej 9
tel. 501 043 288

»  facebook
»  Polityka prywatności
KATALOG FIRM BUDOWLANYCH
© 2004-2018 GRYF